Edit Content

Stay Connected

Lepšia konferencia 2023

Ďakujeme

Na Orave dobre, na Orave lepšie!

Prvý ročník Lepšej konferencie prekonal očakávania. Slovami je tažko vyjadriť pozitívnu energiu, akú sme spolu so 400 návštevníkmi a hosťami v Námestove vytvorili.
Ďakujeme všetkým zúčastneným a veľmi si vážime, že pozvanie prijali spíkry ako Michaela Šišková, Robert Slovak, Michal Truban, Michal Novota, Jakub Ptačin, Ivan Zaťko, Lubos Zuffa, Michal Csonga, Martin Fodora, Lubomir Simko, Dominik Callo, Sára Adamčíková či Klaudia Jagnešáková.

Feedback spíkrov

Priznám sa, že keď mi volal Samo Kovalik s ponukou rozprávať na Lepšej Konferencii, bol som skeptický. Zorganizovať marketingovú konferenciu na Orave pre 400 ľudí a s bratislavskou cenovkou, to chce odvahu.

Ivan Zaťko Zakladateľ madebythe: a Donio Slovensko

Klaudia Bučková & Samo Kovalik a zvyšok tímu, ďakujem ešte raz za pozvanie a držím veľmi palce do budúcna, 1 ročník bol skvelý!

Michaela Šišková Co-Founder DNA ERA

Od začiatku boli všetci príjemne prekvapení. Málokto čakal na prvom ročníku konferencie o marketingu a podnikaní v Námestove takmer 400 ľudí a permanentne plné hľadisko.

Michal Truban Stratég bezcyklenia.sk

  Feedback účastníkov

  Lepšia konferencia nemohla byť lepšia! Inšpiratívni hostia, hodnotný obsah, perfektná organizácia aj catering. A to všetko prístupné nielen marketérskej komunite, ale aj nám ostatným...malým podnikavcom. Ďakujem organizátorom, že konečne Orave umožnili zažiť akciu tohoto rázu a už teraz sa neviem dočkať ďalších ročníkov.

  Mária Ertel Strapcová

  Konferencia nás milo prekvapila, stretli sme veľa starých tvári a spoznali nové z tohto regiónu. Informačne bola konferencia pekne vyvážená a teší nás, že sa na jednom mieste stretlo toľko ľudí s chuťou sa posúvať vpred. Organizátorom patrí veľký big up a tešíme sa na pokračovanie.​

  Tomáš Klago

  Som rád, že som vďaka našej firme Svet nápojov mal príležitosť zúčastniť sa Lepšej konferencie na Orave, ktorá sa konala v Námestove. Je to skvelý spôsob, ako rozšíriť svoje znalosti a sieť kontaktov. Odniesli sme si odtiaľ veľa nových nápadov a inšpirácie pre našu prácu. Na záver by som ešte dodal, že organizátori si zaslúžia klobúk dolu za to, ako to zvládli pripraviť, pretože sme sa tam cítili ako doma​

  Dávid Baránek

  Veľmi pozitívne ma prekvapilo ako organizátori trafili cieľovú skupinu mladých aktívnych a do podnikania chtivých ľudí. Pomohlo mi to nanovo si redefinovat priority, ktorým sa v podnikaní venovat - stratégii a conzistentnosti. Odnášam si aj veľa inšpirácii nielen od spikrov z pódia ale aj networkingu na príjemný prestávkach so super jedlom.​

  Michal Kuzár

  Konferencia splnila presne to čo som očakával. Bol to deň plný inšpirácie a užitočných informácií, ktoré určite rozšírili obzory podnikateľom a ľuďom nie len z Oravy. Vďaka organizátorom, sa konečne aj k nám na Oravu dostala konferencia, ktorá mala celoslovenskú úroveň. Dúfam, že event tohoto formátu sa v našom regióne udrží a Orava bude aj vďaka nemu rýchlejšie napredovať.​

  Róbert Obrtáč